Pradžia Apie mus Partneriai
Partneriai
Gamykla „CERAMICA CONCORDE“ įkurta 1969 metais.
1976 metais įkurta antra gamykla „Ceramica Atlas“, kuri gamino keramines dvigubo degimo sienų plyteles.
1981 metais šios dvi gamyklos susijungė ir tapo „Ceramiche Atlas Concorde“, kuri pradėjo gaminti viengubo degimo grindų plyteles iš balto molio.
1988 metais „Atlas Concorde“ perėjo prie plytelių iš akmens masės (gres porcellanato) gamybos, o nuo 1996 metų atnaujino savo produkcijos liniją. Šiuo metu pagal gamybos apimtis „Atlas Concorde“ yra viena stambiausių Italijos keraminių ir akmens masės plytelių gamintojų, kuri savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 150 pasaulio šalių.“Atlas Concorde“ gamina akmens masės plyteles, viengubo degimo grindų plyteles, o taip pat dvigubo degimo, mono-porous bei mozaikines sienų plyteles.
www.atlasconcorde.it
„ARKIM“ — tai inovacinis pasaulinio akmens masės plytelių gamintojo lyderio “Cooperativa Ceramica d'Imola (Imola Ceramic Tiles Group)” padalinys. Jis gamina akmens masės (gres porcellanato) plyteles ir monolitines laiptų pakopas. „Arkim“ laikoma visos akmens masės plytelių rinkos lyderiu, nes visada gali pasiūlyti novatoriškų idėjų ir sprendimų.
Iš kitų ši įmonė išsiskiria:
 • šiuolaikinėmis ir novatoriškomis plytelėmis;
 • aukštos kokybės produkcija;
 • novatoriška monolitinių laiptų pakopų gaminimo technogija;
 • savo produkcijai naudojamomis tik aukštos kokybės žaliavomis;
 • universaliu akmens masės gaminių panaudojimu, tinkančiu tiek individualioms, tiek komercinės paskirties patalpoms;
 • specialistų, kurių darbas pripažintas geriausiu, kolektyvu.
www.arkim.it
Tarp žinomų ir sėkmingai besivystančių keraminių plytelių gamintojų „IMOLA CERAMICA“ išsiskiria plačia siūlomos produkcijos įvairove, kultūros tradicijomis ir daugaiu nei šimto metų patirtim. Būtent šie faktoriai yra lemiami kompanijos plėtrai, kuri nuo XIX amžiaus iki šių dienų eina koja kojon su laiku.
„Imola ceramica“ — inovacinių estetinių sprendimų pateikimas, taip pat originalios ir subtilios spalvos bei dekorai. „Imola ceramica“ produkcija - tobulumo, kuris siekiamas kiekvienoje ir visose gamybos fazėse, troškimo išraiška.
www.imolaceramica.it
„BARDELLI“ — tai nuostabus subtilaus itališko dizaino atspindys, plytelės, kurios nė vieno nepaliks abejingo. „Bardelli“ plytelių kolekcijas kūrė tokie puikūs meistrai kaip Piero Fornasetti, Ruben Toledo, Maddalena Sisto, Gio Ponti, kurių darbai nustebina ir kelia sužavėjimą. Jums niekuomet nebus nuobodu patalpoje, kuri puošta šių meistrų darbais. „Bardelli“ būdinga nepriekaištingai tikslus vaizdavimas, tad dauguma piešinių yra rankų darbo, o tiksliai apgalvotas akcentų detalėse išdėstymas — tai ypatingas prašmatnumas, kurį nenuginčyjamai supras ir aukštai įvertins šiuolaikinio dizaino mylėtojai.
www.bardelli.it
„VIVA CERAMICA“ — laikoma viena iš madą diktuojančių keraminių ir akmens masės plytelių gamintojų. Dauguma plytelių gamintojų bando lygiuotis į „Viva Ceramica“ ir kurti pagal jos užduodamą toną/ diktuojamą mados tendenciją. O tie, kurie tiesiog nesugeba eiti koja kojon, išrasti kažką naujo ir originalaus, paprasčiausiai idėjas “skolinasi” iš „Viva Ceramica“.
„Viva Ceramica“ naujienos visada išsiskiria iš kitų gamintojų siūlomų keraminių ir akmens masės plytelių. Grakščios, švelnios ir visada kruopštaus dizaino „Viva Ceramica“ plytelės džiugins bet kokiame interjere. Kiekvienoje kolekcijoje apjungiamas naujausias dizainas, techninis išbaigtumas ir ištobulintas visų elementų derinys.
Naujos “Viva Ceramica” kolekcijos laužo visas taisykles ir stereotipus. Kitais žodžiais tariant, Jūs turite atmerkti savo vaizduotės akis. “Viva Ceramica” paverčia keramines plyteles į kažką unikalaus, nepakartojamo ir neprilygstamo.
„Viva Ceramica“ keraminės ir akmens masės plytelės gali būti panašios į mineralus — marmurą, granitą, malachitą, oniksą, jaspį, o taip pat ir į kitas medžiagas, pavyzdžiui, medį.
www.cerviva.it
„DOLCE VITA” — italų keraminių plytelių ir dekorų iš marmuro gamintojas. “Dolce Vita” gaminamos keraminės plytelės ir dekorai pasižymi nepaprastai aukšta kokybe, dėmesiu detalėms, kruopščiu išdailinimu ir puikiai tinka įvairiems dizaino sprendimams. “Dolce Vita” gamina keturias kolekcijas: Isole, Jerusalem, Tuscany ir Art, kurių kiekviena užburia savo natūralumu.
www.dolcevita.co.it
„VOGUE CEAMICA“ — įkurta 1979 metais. Kompanija gamina vieno degimo šalčiui atsparias keramines sienų ir grindų plyteles. “Vogue Ceramica” gaminamos produkcijos bruožas — plati sodrių spalvų paletė (186 spalvos), didelė dydžių įvairovė (46 dydžiai) ir 7 paviršiaus padengimo būdai bei galimybė jas naudoti tiek eksterjero, tiek interjero apdailai. Visa tai sudaro ypatingą sistemą — Vogue sistemą, kuri leidžia projektuotojui realizuoti kone visus užmanymus.
www.cervogue.com
„TAGINA“ — įkurta 1973 metais. Kompanija gamina dvigubo degimo klasikinio stiliaus plyteles iš balto molio. “Tagina” reprezentuoja praeities paveldą, tradicijų laikymąsi, ištikimybę kokybei ir rankų darbo gaminių šilumą. „Tagina“ — tai grožis ir elegancija iš praeities.
Kompanijos „Tagina“ gaminių didybę ir išskirtinumą išreiškia rafinuotos spalvos, ryškios detalės, klasikiniai architektūros elementai (kolonos, kapiteliai) ir iškilūs dekoro elementai.
www.tagina.it
„SICIS“— aukštos kokybės, prabangi stiklo, murano smaltos, marmuro, kvarcito, travertino,skaistvario, aukso, platinos ir nerūdijančio plieno mozaika, kuri nė vieno nepalieka abejingo. Kiekvienas mozaikos kvadratėlis spinduliuoja dalelę nepakartojamos šviesos ir prabangos, sujungia senąsias tradicijas ir rankų darbą. „Sicis“ kolekcija — tai visada unikali, suteikianti neribotas galimybes kurti nepakartojamus interjerus.
Italų mozaikos gamintojas „Sicis“ gamina aukščiausios kokybės mozaiką, o jo gaminama produkcija skirstoma į tris linijas:
 • „Sicis“ Iridium — puiki, rafinuota spalvų paletė ir perlamutinis blizgesys, primenantis žibalo spalvų vaivorykštę vandens paviršiuje;
 • „Sicis“ Waterglass – peršviečiama, skaidri mozaika, kurios paviršius tarsi išvagotas smulkių įtrūkimų kaip keramikos dirbinio paviršius;
 • „Sicis“ Murano Smalto — pagaminta pagal originalų smaltos receptą, yra nepermatoma ir sodrių spalvų.
Pagrindiniai „Sicis“ ir kitų žymių gamintojų mozaikos skirtumai:
 • Palyginus su kitomis kompanijomis, kurios siūlo piešinius iš ištisų mozaikos plytelių, Sicis mozaikos smulkesnis ir smulkmeniškesnis piešinys. Skirtumas tolygus kaip vektorinė ir pikselinė grafika;
 • Kadangi mozaikoje nenaudojami dirbtiniai dažų pigmentai, stiklinės mozaikos spalva yra natūralesnė. Visos spalvos išgaunamos TIK natūralių pradinių medžiagų dėka;
 • Gyvas tonų persiliejimas kolekcijos Glimmer ir Iridium mozaikoje, kuri turi ne tik pagrindinę spalvą, bet ir perlamutrinį blizgesį.
Sicis mozaika skirta tiek namams, tiek visuomeninės paskirties patalpoms, o taip pat lauko ir vidaus baseinų, sukūrinių vonių, dušų ir pirčių apdailai.
www.sicis.it
„MUTINA“ — jauna (turinti 30 metų patirtį), į ateitį orientuota Italijos kompanija, gaminanti mozaiką, keramines plyteles gyvenamosioms patalpoms, glazūruotas smiltainio bei akmens masės plyteles grindims. „Mutina“ produkcija — rankomis kurtos dekoro detalės, kokybiškos medžiagos, grafikos bei tapybos elementai, spalvingi sprendimai interjerui.
www.mutina.it
„MARAZZI“ — šiai kompanijai priklauso dvi gamyklos, viena gamina keramines plyteles, o kita specializuojasi akmens masės plytelių gamyboje.Jos abi per dieną pagamina 14,5 mln m2keraminių plytelių, daigiau nei 4 mln. akmens masės plytelių ir 17 mln. vnt. dekoro elementų.
„Marazzi“ akmens masės plytelės išsiskiria originaliu dekoru, tinka tiek sienom, tiek grindim, tiek pastatų fasadų apdailai, bei ventiliuojamiems fasadams rengti.
Visa „Marazzi“ produkcija — ilgaamžė medžiaga, visuotinai pripažintas europietiškas dizainas, europietiška kokybė, šiuolaikinės technologijos, platus tekstūros ir dydžių pasirinkimas.
www.marazzi.it
„IMPRONTA ITALGRANITI“ — tai dinamiška ir inovatoriška kompanija, kuri įdėmiai seka rinkos poreikius. „Impronta Italgraniti“ buvo sukurta sujungus dvi šioje srityje pirmaujančias keraminių plytelių gamyklas.
Kompanija siūlo originalaus ir ekskliuzyvinio stiliaus naujus poreikius ir gyvenimo būdą atitinkančią produkciją. „Impronta Italgraniti“ kurdama interjerus derina tarpusavyje naujas tendencijas, medžiagas, spalvas ir dizainą. Šie keraminių plytelių gamintojai pradėjo nuo sienų ir grindų plytelių, o vėliau plėsdami projektą pradėjo kurti dekoro elementus, kurie interjere gali būti naudojami tiek atskiri, tiek moduliais.
„Impronta Italgraniti“ — plati plytelių įvairovė — nuo klasikinių iki modernių, netgi avangardinių. Nepaisant to, "Impronta Italgraniti" kolekcijos siūlo daug detalių ir galimybę kiekvienam susikurti savo individualų pasaulį. Ši kompanija išsiskiria aukšta produkcijos kokybe ir šiuolaikiniu dizainu.
www.improntaitalgraniti.com
„COEM S.p.A.“ — italų kompanija, daugelį metų gaminanti ir prekiaujanti keraminėmis grindų bei sienų plytelėmis. Kompanijai priklauso dvi įmonės („COEM“ ir „Ceramica Fioranese”) bei dvi gamyklos.
“Ceramica Fioranese” gamina tradicines dvigubo degimo plyteles iš balto molio, glazūruotas ir neglazūruotas akmens masės plyteles.
“Coem” specializuojasi glazūruotų ir neglazūruotų akmens masės plytelių ir viengubo degimo grindų plytelių gamyboje. „Coem” suteikia labai platų plytelių pasirinkimą visuomeninės paskirties patalpoms. Šie keraminių plytelių gamintojai siūlo įdomias granito struktūros plyteles, kurios ypač tinka kloti lauke, kur didelis žmonių srautas. Kitos plytelės (spalva primena klasikinę itališką plytelę ir yra parketo lentelės formos), puikiai tinka kloti eglute. Per dieną abi gamyklos kartu pagamina 18000 m2 keraminių plytelių. 70 proc. pagaminamos produkcijos eksportuojama į 50 pasaulio šalių.
www.coem.it
Nuo 1969 metų kompanija „CERDOMUS“ nuolat investuoja į techninius tyrimus ir estetines inovacijas, kad galėtų pasiūlyti aukščiausios kokybės produkciją.
„Cerdomus“ dvigubo degimo plytelės puikiai tinka virtuvei ir vonios kambariui. „Cerdomus“ vieno degimo plytelės gaminamos iš balto molio, o ilgas šlapias šlifavimas ir specialūs džiovinimo (purškimo) bei presavimo procesai suteikia produkcijai atsparumą vandeniui ir žemą vandens įsigeriamumą. „Cerdomus“ akmens masės plytelių kolekcijos įkvėptos natūralaus akmens, smėlio, medžio, vandens nugludinto akmenuko bei uolienų spalvų ir bruožų bei dera su naturaliu, elegantišku ir amžinu stiliumi. „Cerdomus“ produkcija — didelis spalvų, kurios sukuriamos specialiu apdirbimu bei maišant miltelius, pasirinkimas, ekliuzivinė ir novatoriška patentuota kraštų bei paviršiaus apdirbimo technika, visiškas arba dalinis padengimas glazūra, tirpiomis druskomis ir dažais, kad išgautų ypatingą grožį —nepasikartojantį raštą. „Cerdomus“ produkcijos gamyboje naudojamos žaliavos be chemikalų, labai aukšta temperatūra, ilgai trunkantis degimo ciklas, griežta atranka ir nuolatinis technologinis testavimas. „Cerdomus“ glazūruotos akmens masės plytelės — išties unikalus produktas, nepriekaištingas, minimalios eksploatavimo išlaidos, atsparus vandeniui, trinčiai, mechaniniams pažeidimams ir rūgštims, be to, lengvai valomas. Taip pat „Cerdomus“ siūlo dekorativinių sprendimų ir meninių motyvų plytelių seriją vaizdingam ir skoningam namų dekoravimui.
www.cerdomus.com
„ECO CERAMICA“ — italų plytelių gamintojas, kurio produkcijoje atsispindi kompanijos polinkis į naujovių diegimą, istoriją ir mokslinį tyrinėjimą. „Eco Ceramica“ — tai rankų darbo keraminės plytelės.
Kompanija „Eco Ceramica“ nepertraukiamai derino meno ir estetikos tradicijas su aukščiausiomis technologijomis, tai išgarsino šios įmonės vardą, kuris dabar tapo prestižo simboliu tiek Italijoje, tiek svetur. Kompanija „Eco Ceramica“ siūlo produkciją ir sprendimus klientams, kurie ieško unikalumo, individualumo ir puošybos, nori atkurti visus gyvenimo stilius, sukurti harmoningą, šiltą, elegantišką aplinką.
www.ecoceramica.com
„ARKADIA“ — plytelių gamykla, kurioje gimsta rankų darbo keraminės plytelės, dvelkiančios laiku, menančiu senąsias pilis ir rūmus. Mūsų šiuolaikiniam gyvenimui didelę įtaką padarė graikų kultūra ir, be abejo, klasikinis periodas. Idėjų ir įkvėpimo kompanija „Arkadia“ semiasi iš Antikinio pasaulio, stengiasi šiuolaikiniam klientui pateikti naujų sprendimų, pagrįstų senosiomis tradicijomis, kurie praturtintų mūsų kasdieninę buitį.
www.ecoceramica.com
"CERAMICHE GRAZIA" — šią kompaniją 1969 metais įkūrė būrelis draugų ir jų tėvai. Įkvėpimo jie sėmėsi iš gerai keraminių plytelių rinkoje žinomo verslininko iš Sassuolo miesto Italijoje. Nuo pat pradžių kompanijos tiklsas buvo gaminti autentiškas keramines plyteles: didžioji dalis buvo gaminama rankomis. “Ceramiche Grazia” pačioje savo istorijos pradžioje visą dėmesį sutelkė į didelio formato originalių spalvų grindinių plytelių gamybą.
9-ajame dešimtmetyje atsiradus viengubo degimo technologijai “Ceramiche Grazia” drąsiai pakeitė visą savo produkciją. Turėdama žinių meninių keraminių plytelių gamybos srityje, gamykla “Ceramiche Grazia” pradėjo gaminti sienines keramines plyteles vonioms ir virtuvėms. Patirtis suteikė galimybę kurti įdomius dizainus, rafinuotai, subtiliai, bet veržliai siūlyti dizaino sprendimams frizus, linijas bei kitas specialias detales. Bet kuris interjeras su “Ceramiche Grazia” pagaminta produkcija bus originalus ir įdomus.
www.ceramichegrazia.it
"PAR-KY" — gamyboje, svarbiausia yra pagarba gamtai. Todėl šie parketo gamintojai produktus kuria tausodami natūraliuosius resursus ir tuo labiau, vengdami kenksmingų medžiagų. „Par-Ky“ parketo gamybai ne tik naudoja mažiau medžių, tačiau ir resursų tiekėjais pasirenka tik tuos, kurie atsodina jų žaliavai iškirstus miškus. "Par- Ky" pateikia gamtos tausojimo garantijas, bei pagarbą klientui:
„Pure Wood“ įstatai yra svarbiausi, nes jie patvirtina, kad „Par-Ky“ parketas gaminamas tik iš medienos.
„FSC“ sertifikatas yra susietas su „Deluxe“ kolekcija. Šis tarptautinis sertifikatas tik užtikrina miškų tausojimą.
www.par-ky.com
"MIRAGE" — Per 120 milijonų kvadratinių metrų kompanijos „Mirage“ plytelių yra paklota įvairiausiuose pasaulio kraštuose, nuo Amerikos iki Europos, nuo Azijos iki Afrikos: tai yra pati geriausia „Mirage“ plytelių patikimumo garantija, kompanijos, kuri padarė milžinišką įtaką porceliano bei keramikos dirbiniams visame pasaulyje.
Didelė patirtis kartu su ilgalaikėmis didelėmis investicijomis į mokslinį tyrinėjimą ir technologijų tobulinimą padėjo „Mirage“ plytelių kompanijai pasiekti lankstumą dizaino pasaulyje bei produktyvumą statybos sektoriuje, pasiūlydama sprendimus, kurie yra dar inovatyviškesni ir sumanesni patikimumo bei dizaino atžvilgiais.
Šios keramikinių plytelių kompanijos šūkis: reprezentuoti itališką keramiką pasauliniu mastu ir būti autoritetu architektūros ir statybų sektoriuose.
www.mirage.it
"CASA DOLCE CASA" — jauna keraminių plytelių gamybos kompanija pasirinkusi kokybę ir sumanumą savo išskirtiniais bruožais.
1994 metais įsikūrę mieste Fiorano Modenese, šie keraminių plytelių gamintojai savo tikslu pasirinko gaminti produktus, stebinančius tiek spalvų natūralumu, tiek plačia spalvų palete. 2005 metais „Casa Dolce Casa“ (Itališkai „namai saldieji namai“) tapo „Florim Ceramiche S.p.A.“ dalimi, kompanijos, pirmaujančios pasaulinėje keraminių plytelių rinkoje. Kompanijos šūkis: "harminingai dekoruoti namus, nes erdvė, kurioje gyvenate daro įtaiką ne tik Jūsų nuotaikai, bet ir, tam tikra prasme, gyvenimo tėkmei." Jie lemia Jūsų gyvenimo sprendimus ir įneša į gyvenimus daug skirtingų atspalvių.
Modernūs namai yra objektų ir stilių, papildančių ir „užkrečiančių“ vienas kitą, sintezė, kuriuos sujungus, atkrirai jie nebekoegzistuoja. „Casa Dolce Casa“ plytelės yra kuriamos taip, kad atitiktų šiuos dizaino standartus ir patenkintų klientų pareikius.
www.casadolcecasa.com
„STILARTE“ — Italijos įmonė gaminanti natūralaus akmens mozaiką. Aukštos technologijos dėka akmuo ne tik supjaustomas net mažiausiais gabalėliais, bet ir išsaugomas akmens autentiškumas, būdingas senosioms Italijos akmenskaldžių tradicijoms. Galimi mozaikos detalių matmenys: 1,5x1,5 cm, 1,8x1,8cm, 2,5x2,5cm, 3x3cm, 1,8x7,4cm, 2,5x6,5cm ir t.t.
www.stilarte.org
„PETRACER'S“— tai klasikinių, elegantiškų ir tuo pačiu originalaus dizaino plytelių gamintojas, kurio produkcija išsiskiria dekorų gausa ir įvairove (tokių kaip natūralios odos, medžio ir angliškų gobelenų imitacijos bei gėlių ornamentai), puikiai dera su kitomis medžiagomis (sienų apmušalais, gobelenais). Šios kompanijos įkvėpėjas — laiko patvirtintas ir nugludintas angliškasis stilius. „Petracer‘s“ gamina 10 kolekcijų: Grand Elegance, Royal, queen, Rinascimento, Tango, Capitonne, Savana, Muretto, Vernice ir Riga Magnum.
Didžioji dalis plytelių ir dekorų yra kruopštaus rankų darbo gaminiai.
www.petracer.it
„CERCOM“ — spacializuojasi tvirtų akmens masės plytelių, skirtų pagrinde techninėms patalpoms, bet taip pat tinkamų gyvenamosioms patalpoms, gamyboje. Moksliniai tyrinėjimai, technikos naujovės ir dėmesys kokybei išskiria „Cercom“ produkciją architektūros ir dizaino pasaulyje.
www.cercomceramiche.it
„CERAMICA CIR S.p.A.” — gausus ryškiaspalvių reljiefinių dekorų pasirinkimas, pagrindinis plytelių formatas 10x10 cm.
www.cir.it
„SETTECENTO“ — išvertus iš italų kalbos reiškia septyni šimtai arba XVIII a.. Tačiau šis terminas meno kalboje naudojamas, kai kalbama apie to meto meno istoriją ir architektūrą. Kompanija „Settecento“ įkurta 1969 metais Fiorano Modenese regione, kuris yra geriausių Italijos keraminių plytelių tradicijų lopšys. Šiuo metu „Settecento“ — Mosaici e Ceramiche D’Arte” viena geriausiai atpažįstamų, dinamiškų ir plačiausių įmonių plytelių rinkoje. Kompanija 80 proc. pagaminamos produkcijos eksportuoja.
„Settecento“ — keraminių plytelių gamyboje turi daugiau nei 30 metų patirtį. Nepaprastai įvairūs gaminiai ir aukšto lygio techninis atlikimas, dėmesys detalėms, elegancija ir nepaliaujamas naujų ornamentų ieškojimas siūlo labiausiai ištobulintus ir rafinuotus sprendimus, kaip pakelti gyvenamosios patalpos vertę.
www.settecento.com
„TOPCER“ — neglazūruotos Viktorijos stiliaus aštuonbriaunės ir šešiabriaunės akmens masės plytelės grindims, tinkančios fasadams, baseinams, pirtims, o taip pat didelio apkrovimo visuomeninės paskirties patalpoms (prekybos centrams, ligoninėms, restoranams, mokykloms, viešbučiams). „TopCer“ produkcija puikiai tinka istorinio paveldo rekonstrukcijai. Techninė plytelių charakteristika — stiprios, atsparios dėvėjimuisi, šalčiui, rūgščiai ir yra neslidžios.
www.topcer.com
"DEVON & DEVON" — Pradinė įmonė Gulio Tanini’o buvo įkurta 1945 metais. Ši kompanija iš pradžių gamino statybines medžiagas.
1960-aisiais, sėkmingo finansinio augimo metais, D&D kompanijos veikla buvo praplėsta ir pradėjo specializuotis grindų medžiagose, keraminėse plytelėse bei vonios įrangoje ir jos montavime.
Techininė ir komercinė motininės kompanijos plėtimosi patirtis bei naujų idėjų sėkmingas įgyvendinimas joje užaugino antrąją kartą, kuri užaugo matydama šeimos verslo sėkmę. Ši karta 1989-aisiais įkūrė Devon & Devon su tikslu prekiauti idėjomis išbaigtam, suderintam vonios interjero dizainui.
Per šiuos dvidešimt metų Devon & Devon kompanija pastoviai sėkmingai plėtėsi tarptautinėje rinkoje.
www.devon-devon.com

„Ariostea“


http://www.ariostea-high-tech.com/#

"ASCOT CERAMICHE" — Būdamas vienu pagrindinių keraminių plytelių rinkos veikeju Italijoje, keraminių plytelių gamintojas „Ascot“ yra įsikūręs pačioje industrijos širdyje- mieste Sassuolo. Sakoma, kad gamyklos, įsikūrusios šioje industrinėje vietovėje, nemato jokių konkurentų už jos ribų, kai kalbama apie inovacijas, kokybę ir stilių.
„Ascot“ specializuojasi naturalių mineralų, molio bei medžiagų, technologijų dėka pavirstančių į keramines plyteles, tyrimuose. Šie keraminių plytelių gamintojai yra žinomi kaip gyvenimo naujovių kūrėjai, įnešantys namams šiek tiek kitokio dvelksmo.
„Ascot“ turi tris pagrindines atšakas, kurių produkcija yra paplitusi visame pasaulyje: „Ascot Basic“ specializuojasi gyvenamųjų namų dizainu, išpuoselėdama kiekvieną architektūrinę įmantybę;
„Ascot Studio“ įkūnija avant-gardo tyrimus papuošimais ir teikia pasiūlymus naujiems keraminių plytelių panaudojimams;
„Ascot Project“ į dizaino pasaulį įneša daugybę naujovių.
www.ascot.it
„BRINTONS“ — anglų kilimų gamintojas, turintis daugiau nei 200 metų patirtį ir apie 2000 šio amato meistrų. „Brintons carpet” iš tikrųjų yra tarptautinė kompanija, kurios sukurti ir kruopščiai išausti kilimai puošia prestižinių viešbučių, kazino, oro uostų ir laivų interjerus visame pasaulyje. „“Brintons carpet” siūlo ir rankomis pieštų kilimų. Įmonės misija- išlikti ištikimais originalaus darbo idealams ir unikalumui. „Mes visi nusipelnę turėti nors lašelį prabangos ir pasimėgavimo kasdien. Ir kai ši prabangos kruopelytė ateina į namus, nemažiau svarbu leisti sau tuo pasimėgauti.”
www.brintons.net
„CARPET CONCEPT“ — gamina kilimines dangas ir austus kilimus pagal senas amatininkų tradicijas, nes saugo ir puoselėja tobulos gamybos tradiciją. „Carpet Concept” produkcija suteikia interjerui išvaizdą ir sustiprina architektūros poveikį. „Carpet Concept” įmonė siūlo austus kilimus, dažytus ar siuvinėtus, o taip pat patvarias kilimines dangas, kurios atsparios trinčiai, UV spinduliams ir kurias galima kloti ant šildomų grindų.
www.carpet-concept.de
"Modulyss" — 2010 metų nuo kovo pabaigos Domo Contract Flooring persivadino į "Modulyss". Pavadinimo pasikeitimas atspindi požiūrio kaitą: dėl padidėjusios paklausos, nuo šiol "Domo" kompanijos kiliminių plytelių projektas "Modulyss" bus atsakingas tik už Europinius kontraktus. Naujas vardas suteikia naujus įsipareigojimus, o šis mus grąžina prie senųjų apdailos medžiagų gamintojų moto: ištikimybės kokybei. Tai yra patvirtinama 15 metų garantija, kuri apdailos medžiagų pasaulyje yra unikali!
www.domocontract.be
„EXTERPARK“ — tai kompanijos „Euro Covering S.L.“ šaka, kuri jau 10 metų gamina laukui skirtą produkciją iš medienos - terasines masyvo ir apdailos lentas. „Exterpark“ produkcija yra kokybiška ir ilgalaikė, ji naudojama tiek visuomeninės paskirties, tiek individualiose erdvėse, suteikia šilumos bei jaukumo aplinkai ir puikiai tinka prie baseinų, terasoms, sodams, takeliams. „Exterpark“ gaminiai: masyvo lentos, apdailos lentos, laiptai ir turėklai.
www.exterpark.com
„HALBMOND“ — vokiečių įmonė, gaminanti bei prekiaujanti austais ir dažytais kilimais, kurie skirti viešbučiams ir visuomeninės paskirties patalpoms, nes pasižymi atsparumu trinčiai. „Halbmond” įmonė buvo įkurta 1880 metais, o abi jos gamyklos yra Vokietijoje Saksonijos žemėse. Ypatingos technikos dėka (virš 4608 atskirai veikiančių purkštukų) „Halbmond” kilimų marginimui gali būti panaudota dvylika spalvų.
www.halbmond.de
„MOQUETAS ROLS“ — Ispanijos kilimų gamintojas, nuo seno puoselėjantis tekstilės kultūrą. Jam priklauso viena didžiausių Ispanijos gamyklų su naujausiais įrengimais. Iš jos „Moquetas Rols“ į penkis pasaulio kontinentus eksportuoja audinius kilimams ir baldų apmušalams, kilimus ir kilimines dangas. „Moquetas Rols“ gamina aukštos kokybės produkciją, pagrinde iš grynos (100%) vilnos arba vilnos ir poliamido (80%/20%). „Moquetas Rols“ investuoja į kūrybiškumą – turi savo dizainerių komandą. „Moquetas Rols“ turi dvi produktų linijas: 1) skirtingų spalvų ir kokybės gaminiai; 2) pagal „Meniu“ – klientas pats renkasi kokybę, spalvą ir dizainą. Visi gaminiai atitinka ISO 9001 standartą ir yra kruopčiai tikrinami gamybos proceso eigoje (vientisumas, atsparumas, ar neišsitepa ir nepakinta spalvos).
www.moquetasrols.com
“MOEDING KERAMIKFASSADEN GmbH” — “Girnghuber GmbH” dukterinė įmonė, kurioje dirba apie 250 darbuotojų. “Moeding Keramikfassaden GmbH” gamina fasadines klinkerio plyteles ir konstrukcijas ventiliuojamiems fasadams. “Moeding Keramikfassaden GmbH” produktai ventiliuojamiems fasadams - tai ALPHATON® ir LONGOTON®. Kaip sudedamoji dalis prie ALPHATON® arba LONGOTON® plytelių yra fasadų sistemos. Tik tinkamas plytelės sumontavimas ant rekonstruojamo ar naujo paviršiaus perteiks savo teigiamą įtaką fasadui. Kai pastatas įgauna apsauginį sluoksnį, daug svarbiau yra statybinės charakteristikos papildymas tobula fasadine sistema, kuri yra novatoriška, lengvai tvirtinama, ekologiška, ekonomiška, ir kuri gali pasiūlyti dideles dizaino galimybes.
www.moeding.com
“KME Germany AG” — vienas stambiausių produktų iš vario stogams ir fasadams gamintojas, turintis 18 gamyklų Europoje ir Azijoje, 8 000 darbuotojų, per metus pagamina daugiau nei 700 000 tonų produkcijos iš vario. TECU® vario produkcija, skirta tiek stogams, tiek fasadams, gali būti įvairių paviršių ir išpildymų: TECU® Classic, TECU® Oxid, TECU® Patina, TECU® Zinn, TECU® Brass, TECU® Bronze. TECU vario gaminiai pasižymi savo tvirtumu, ilgaamžiškumu bei lengvu apdorojimu, tai leidžia lengvai kombinuoti varį su kitomis fasadinėmis medžiagomis ir taip pasiekti norimą rezultatą.
www.tecu.com
“Trespa International BV” — tarptautinė kompanija, gaminanti aukštos kokybės plokštes, skirtas fasadų ir interjerų apdailai. “Trespa International BV”, turėdama 550 darbuotojų, pagamina virš 4 milijonų kvadratinių metrų plokščių, bei pasiekia 125 milijonų Eurų apyvartą per metus. “Trespa International BV” pagrindinė darbo filosofija – ypač griežta kokybės kontrolė, nes šios kompanijos gaminamos plokštės reikalauja gerų techninių ir komercinių žinių. Įmonė šia veikla sėkmingai užsiima nuo 1960 metų, bei yra sukūrus ypatingą aukšto slėgio medienos plaušo plokščių viršutinio sluoksnio apdirbimo elektronų srautu EBC (Electron Beam Cured) technologiją. “Trespa International BV” gaminamos aukšto slėgio laminato (High Presure Laminate – HPL) plokštės yra dviejų rūšių: išorės fasadų apdailos (exterior) plokštės ir vidaus apdailos (interior) plokštės.
www.trespa.com
„SOLIDFLOOR“ — „Fetim Professional” šaka, gaminanti universalias parketo kolekcijas. „Solidfloor” parketas — tai jausmas, šiluma ir natūralus grožis, o medinės grindys — pats puikiausias pagrindas bet kokiam stiliui, bet kokiam interjerui. „Solidfloor” siūlo septynias parketo kolekcijas, kiekviena savaip ypatinga, kiekviena sukuria ypatingą ir savitą atmosferą. Tai — „Solidfloor” skiriamasis bruožas.
www.solidfloor.nl
„UPOFLOOR“ — priklauso „Karelia-Upofloor Oy Group” kompanijai, vienai iš pagrindinių grindų gamintojų Europoje. „Upofloor” — Suomijos grindų gamintojas, kurio pagrindinis siekis — tiekti įvairios paskirties medines grindis (parketlentes) pagal kliento poreikius. „Upofloor” yra medinių grindų (parketlenčių) ekspertas, kadangi turi daugiau nei 50 metų patirtį šioje srityje.
www.upofloor.fi
"KARELIA" — priklauso „Karelia-Upofloor Oy Group” kompanijai, vienai iš pagrindinių grindų gamintojų Europoje. 2008 metais kompanijos pardavimai siekė 117,9 milijono Eurų ir šiuo metu medinių grindų gamintojai turi apie 950 darbuotojų.
Kompanija turi keturias gamyklas skirtigose Suomijos dalyse, dvi gamyklas Rusijoje ir Rumunijoje bei pardavimo biurą Estijoje. Pagrindinės kompanijos parketo rinkos be Suomijos yra Vakarų Europa, Rusija ir Šiaurės Amerika.
Karelia-Upofloor Oy yra parketo verslas, priklausantis Hartwall šeimai.
www.kareliaparketti.com
„VORWERK & Co. KG“ — buvo įkurta 1883 metais Wuppertal’yje. Per 125 metus iš šeimai priklausančios kilimų gamyklos išsivystė pasaulinė korporacijos grupė, kuri gamina ir tiesiogiai parduoda aukštos kokybės produkciją. Tai, kas išskiria kompaniją „Vorwerk“ iš kitų, yra artimas kontaktas su klientu.
www.vorwerk.com
"Ceramica Sant'Agostino" — Dabartinis italų verslumo pavyzdys. "Ceramica Sant'Agostino" buvo įkurta 1964 metais netoli Ferrara miesto, rajone esančiame toli nuo Emilia vietoves, kur yra įsikūrusios dauguma italų keramikos gamyklų. Šis pasirinkimas parodė "Ceramica Sant’Agostino" projekto stiprų autonomiškumą ir, tuomet dar pasirodžiusią šiek tiek ekscentriškai, novatorišką strateginę viziją.
Nors gamyklos vadovai visada buvo "Ceramica Sant’Agostino" įkūrėjo šeimos nariai, firma niekada neprarado vilties produktus padaryti dar geresniais todėl be perstojo atlieka naujus ir plėtoja jau pradėtus mokslinius tyrimus.
"Ceramica Sant'Agostino" produktai visu 100% pagaminti Italijoje, o "Sant'Agostino" vadovai kuria platų aukšto lygio produktų asortimentą, kuris atitinka dabartinius plytelių industrijos techninius ir stiliaus rinkos reikalavimus.
www.ceramicasantagostino.it

Architektūros, interjero ir dizaino studija.

 

 

Interjero dizaino projektai.

 

 


Specializuojamės individualių gyvenamųjų namų projektavime. Projektuojame privačius ir visuomeninius interjerus. Mūsų konstruktorių komanda užtikrina tiek mūsų, tiek kitų architektų suprojektuotų pastatų konstrukcinį integralumą, atlieka konstrukcijų darbo projektus. Reguliariai rašome straipsnius apie namų projektavimo ir statybų specifiką, interjero kūrimą, architektų darbą ir ryšį su klientais.


MENIU PRODUKTAI  
 • Paieška