Pradžia Naujienos Kiliminė danga
Kiliminė danga
2014-03-12
"C-Line" – viena vieta, begalinės galimybės. Sukurkite savo istoriją su šiomis linijomis išmargintomis kiliminėmis plytelėmis. 12 ištaigingų spalvų, nuo smėlio gelsvos ir sidabro pilkos iki karališkai raudonos ir žalios. Maišykite ir derinkite "C-Line" kilimines plyteles su "Cambridge" kolekcija. Tai puikus jūsų viešbučio ar biuro grindų sprendimas.
2013-05-10
"First Waves" – tai kilpinė kiliminė danga plytelėmis 50x50 cm. Ši kolekcija turi penkias spalvas, kurias galima derinti tarpusavyje, o taip pat ir su kitom kolekcijomis. Skirtingas plytelių suklojimo būdas, klojant viena kryptimi arba pasukant, leidžia sukurti šiuolaikišką (žaismingą) ir įdomų patalpų dizainą.
"First Waves" atitinka griežčiausius biurų dangos reikalavimus ir ypač tinka intensyviam naudojimui.
2013-04-02

„SHINRIN BAMBOO“ – tai iš natūralaus bambuko pluošto pagaminta kiliminė danga. Minkštas, prabangaus blizgesio švelnumas primena šilką ar kašmyrą. Bambuko pluošto kilimas idealiai palaiko mikroklimatą patalpose: žinoma, kad natūralus pluoštas sugeria arba atiduoda drėgmę. O žmonės, turintys alerginių sutrikimų tokiems natūraliems pluoštams kaip vilna, bambuko pluoštui nusiskundimų neturi.
Mokslininkai nustatė, kad bambukas turi antibakterinių sudedamųjų dalių. Tai sukuria unikalią apsaugą nuo bakterijų ir nepageidaujamų vabzdžių (parazitų).
Šią kiliminę dangą, kaip ir kitus brangius daiktus (pvz. sidabrinius stalo įrankius nuo pajuodavimo), reikia tinkamai prižiūrėti. Bet tai nereikalauja ypatingų ar išskirtinių valymo priemonių ir pastangų.

2012-04-16

UAB "Linea" pristato anglų kilimų gamintoją "Brintons carpet", kurio kilimai puošia prestižinių viešbučių, kazino, oro uostų ir laivų interjerus visame pasaulyje.

Džiaugiamės, galėdami pasidalinti su jumis vienu iš gražiausių viešbučių Palangoje sukurtu interjeru, kur panaudota šio gamintojo kokybiška ir unikali kiliminė danga.

MENIU PRODUKTAI  
  • Paieška