Pradžia Naujienos Plytelės
Plytelės
2016-02-29

Matheria - nauja plytelių kolekcija skirta sienoms ir grindims.

Ši kolekcija pasižymi šviesiais pilkais atspalviais. Populiarūs ir lengvai pritaikomi formatai. Platus dekorų pasirinkimas.

3D dekoruotos plytelės sienoms - modernus ir šiuolaikiškas sprendimas interjere. Aštuonių skirtingų raštų plytelės pagyvins Jūsų vonios kambario ar virtuvės sienas.

2016-01-28

Naujausia Italų gamintojo Italgraniti sienų plytelių kolekcija "Couture".

Šiuolaikinių interjero tendencijų įkvėpta, didelio formato plytelių kolekcija, pasižyminti rafinuotais audinio raštais, bei smulkios mozaikos subtiliais 3D dekorais.

Sandėlį papildėme keliomis neutraliomis spalvomis, bei šių spalvų dekorais.

Visą informaciją rasite  ČIA.

2015-09-28

Trimatės, įspūdingo dizaino keramikinės sienų plytelės.

Griežtos ar švelnios linijos efektingai žaidžia su natūraliu ar dibtiniu apšvietimu.

Šios plytelės pasižymi estetika, funkcionalumu ir dinamiškumu, todėl puikiai tiks vonios kambario, virtuvės ar net komercinėms patalpoms.

"3D WALL DESIGN" kolekcija turi šešias skirtingas trimates tekstūras: Blade, Diamond, Dune, Grid, Ribbon ir Wave.

Plytelių formatas: 40x80.

2015-02-05

Blendart – tai nauja gamintojo Sant‘Agostino akmens masės plytelių kolekcija.

Ypač tiksliai atkurtas dažytos medienos paviršius atspindi didmiesčių dvasią. Tai lyg paliktas neišdildomas laiko pėdsakas!

Blendart – tai šiuolaikiška ir meniška kolekcija tinkanti moderniose gyvenamosiose ir viešosiose erdvėse.

2014-11-25

Kolekcijos dizaineriai Barber ir Osgerby gyvena ir dirba Londone. "Mews" yra stipriai įkvėpta šio miesto kraštovaizdžio ir istorijos.

Šią kolekciją sudaro šešios pagrindinės spalvos ir kiekviena iš jų turi dar penkiolika atspalvių. Tokia plati spalvų gama suteikia gilumo ir judėjimo pojūtį.

"Mews" buvo sukurta tiek šiuolaikiniams tiek tradiciniams sprendimams.

2014-04-10

Cersaie 2013 metų parodoje pristatyta gamintojo TAGINA naujausia plytelių kolekcija „Deco d‘Antan“. Trys pagrindiniai šios kolekcijos bruožai: dekoruotos plytelės, spalvų ir dydžių deriniai. Tai suteikia didžiulę laisvę kurti originalius ir stiprius interjerus.

Formatai: 10x10, 10x20, 20x20, 10x60, 20x60, 60x60, mozaika 30x30.

2014-02-06

Pristatome naują italų plytelių gamintoją "Quintessenza". Gamintojui pavyko sukurti išskirtines sienų ir grindų plytelių kolekcijas. Jos buvo pristatytos Cersaie'13 metų parodoje.
Pagrindiniai sieninių plytelių bruožai: maži formatai, tekstūrinis ir raštuotas paviršius, bei lengvos pastelinės spalvos, kurias sumaišius, gausite nestandartinius interjero sprendimus.
Grindinių plytelių kolekcijoms sukurti panaudotos aukščiausios technologijos, kas joms suteikia išskirtinio žavesio, o nestandartiniai formatai leidžia sukurti 3D efektą.
Modernų ir klasikinį stilius galima įžvelgti tiek sienų tiek grindų plytelių kolekcijose.
„Quintessenza" - tai naujas dizaino stilius pačiose įvairiausiose erdvėse!

2013-11-12

"Royal" - akmens masės plytelių kolekcija. Naujausios gamybos technologijos padėjo itin kokybiškai atkartoti natūralaus medžio grindis. Ši kolekcija yra pranaši tuo, kad plytelės didelio formato ir jas galima klijuoti su minimaliais tarpais.

Italų gamyklos "Sant'Agostino" kolekcija "Royal" puikiai tiks klasikiniame interjere ir tarnaus daugelį metų.

Formatas: 75x75.

2013-11-07

Pristatome naują akmens masės plytelių kolekciją "Vodevil".

XIX amžiaus bohemiškos dvasios įkvėpta, bei su šiuolaikinėmis tendencijomis suderinta kolekcija, primena tų laikų bulvarus, teatrus ir senoviškas kavinukes.

Plytelių formatas: 20x20. Spalvoti intarpai: 4x4.

2013-09-19

Glazūruotų plytelių kolekcija "NEW YORKER".

Elegantiška, tarsi rankų darbo kolekcija, suvienija klasikinį ir šiuolaikinį stilius. "NEW YORKER" turi septynias spalvas ir vieną dydį 7,5X30.

2013-07-02

Minimalistinė, įkvėpta natūralaus akmens, plytelių kolekcija "Seastone". Ši kolekcija tarsi palaiko ryšį tarp šiuolaikinio gyvenimo tempo ir gamtos pojūčio. Pasižymi akmens išraižymais bei subtiliu margumu.

Gamintojas išpuoselėjo ne tik estetinį šios kolekcijos grožį, bet tuo pačiu suteikė puikias technines savybes "Seastone" akmens masės plytelių kolekcijai. Šios plytelės puikiai tiks tiek viešoms įstaigoms tiek namams, sukurs jaukią ir originalią atmosferą. O tam pagelbės formatų ir faktūrų gausa, taip pat kolekciją sudarančios penkios žemiškos spalvos, kuriomis galima varijuoti interjeruose.

Spalvos: Black, Gray, Greige, Sand, White. Formatai: 45x90, 75x75, 60x60, 30x60, 22,5x90.

2013-01-04

Klasikinio stiliaus, medžio imitacijos glazūruotų plytelių kolekcija "Vintage", pagaminta pagal naujausias skaitmenines technologijas. Gamintojas siūlo septynias spalvas, bei du skirtingus paviršiaus išdėstymus, kurie atkuria tikro medžio potyrį. Taip pat galimybė įterpti ir dekorinių, raštais puoštų plytelių.

Išmatavimai: 47,8x47,8.


2012-11-15
Kolekcija "Tex". Tekstilės tekstūra - pagrindinis atspirties taškas, kuriant kolekciją "Tex". Net aštuonios spalvos, iš kurių kiekviena turi po tris atspalvius. Ji turtinga ne tik spalvomis, bet ir paviršiais.

Ši Raw Edges dizaino kolekcija padės sukurti netikėtą ir šiuolaikišką interjerą.

Kolekcija "Azulej". Dizainerės Patricia Urquiola industrinė kolekcija "Azulej", primenanti šlapio cemento efektą. Plytelės yra trijų spalvų ir taip pat gali būti dekoruotos raštais: pasikartojantys ornamentai, grafinės figūros ar gėlių motyvai.

Tai labai šiuolaikiška ir moderni plytelių kolekcija.

2012-10-11

Prabangi akmens masės plytelių kolekcija, sukuria tikroviškiausią marmuro imitacijos efektą. Įkvėpta Italijos marmuro apdirbimo tradicijų, ši kolekcija yra aukščiausių estetinių ir techininių sąvybių, kurios atitinka šiuolaikinius išplanavimo, bei naudojimo paskirties poreikius.

"Marvel" kolekcija stebina savo tikslia marmuro imitacija, bet tuo pačiu ir puikiomis techininėmis sąvybėmis dėl plytelių atsparumo dilumui, dėmėms ir cheminiams valikliams. Prabangos ir kokybės sąntykis, lengva, bei paprasta priežiūra - tai sąvybės, dėl kurių ši kolekcija yra unikali.

Kolekcijos plytelės grindims turi keturis formatus, kurie leidžia pasiduoti kūrybinei laisvei. Taip pat du paviršiai: matinis ir blizgus. Šešių atspalvių pasirinkimas gali būti varijuojamas, norint sukurti elegantišką derinį arba vientisą aplinkos paveikslą.

Sienų plytelės turi du dydžius, kurie derinami tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Didžiausią įspūdį palieka gausus dekorinių plytelių pasirinkimas grindims ir sienoms: medžio imitacijos dekorai, plytelės pagal natūralaus akmens išpjovimo formas, visų įmanomų spalvų intarpai, bei mozaikos sienoms, raštais dekoruotos plytelės, užbaigimo detalės. Komplektuojant plyteles su dekorinėmis plytelėmis, sukuriamas elegancijos ir prabangos išpuoselėtas interjeras tiek gyvenamoms patalpoms, tiek viešbučiams bei spa erdvėms.

 

Grindinių plytelių dydžiai: 44x88; 74x74; 59x59; 29,5x59.

Sieninių plytelių dydžiai: 30,5x91,5; 30,5x56.


2012-05-10
"Mutina" nėra tradicinė plytelių kompanija. Tai garsių pasaulyje dizainerių, tokių kaip Patricia Urquiola, Raw Edges, Rodolfo Dordoni, Monica Armani plytelių kolekcijos. Visos jos pasižymi originaliu kūrybiškumu bei savotiška estetika. "Mutina" yra viena iš dalyvių pasaulinėje "Salone del Mobile" 2012 m. parodoje, tai patvirtina šios kompanijos svarbų požiūrį į dizianą.
MENIU PRODUKTAI  
  • Paieška